+90 532 415 60 23
info@kiralikklasikoto.com

Hakkımızda


Yıllardır hayal ettiğiniz düğün gününüz geldi ve çattı ve siz, hayallerinizin gerçekleşeceği bugün için hiçbir şeyi riske atmak istemiyorsunuz. Riske atılmaması gereken en önemli konuların başında da düğün mekânınıza doğru yapacağınız seyahatin güvenliği gelmeli. Hayatınızın en heyecan dolu günü olan düğün gününüzde, şık bir araç ile konforlu ve güvenli seyahat imkânı sunan Kiralık Klasik Oto Organizasyon ayrıcalığı ile kusursuz bir seyahat deneyimine hazır olun!

Sektörde uzun yıllardır var olan bir kiralama şirketi olarak nişan, kına gecesi ve düğün gibi evlilik hazırlığı içerisinde olan çiftlerimize en özel günlerinde hizmet sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Özellik ile klasik araba tutkunu bir çift iseniz, araç portföyümüzün sizi epey etkileyeceğini söyleyebiliriz. Öyle ki, Kiralık klasik araç İstanbul denildiğinde akla ilk gelen firmalardan biri olduğumuzu söylesek abartmış olmayız diye düşünüyoruz. 50li ve 60lı yılların en popüler araçlarının bulunduğu araç portföyümüz, bugüne değin pek çok reklam şirketlerinin ilgisini çekti ve birçok reklam filminin yanı sıra dizi, film ve kliplerde de araçlarımız kullanıldı. Bunun yanı sıra yine birçok ünlü çiftin de gelin arabası tercihini firmamıza ait klasik arabalarımızdan yana kullandığını söyleyebiliriz.

Düzenli olarak ve aksatılmadan bakımlarının yapıldığı klasik arabalarımız ile kendinizi özel hissedeceğiniz kusursuz deneyim için sizi bekliyoruz. Dünyanın en önde markalarına ait arabalarımız arasında pek çok renk seçeneği de sunuyoruz. En klasik renklerin başında gelen siyah, kırmızı ve beyaz rengin yanı sıra, lila, uçuk pembe, bebek mavisi ve sarı gibi nostaljik renklere de sahip klasik arabalarımız; özellikle vintage konseptli düğün organizasyonları için biçilmiş bir kaftan!

Eğer düğün gününüz için tercih edeceğiniz arabanın, bir dönemin ruhunu yansıtmasını istiyorsanız, firma tercihinizi bizden yana kullanabilirsiniz. Bizimle iletişime geçmek ve fiyatlarımız üzerine görüşmek isterseniz eğer bunun için tek yapmanın gereken ise bizi aramanız olacak.